Úložný priestor pre deti

Najpredávanejšie

30 položiek celkom
Jabadabado Úložný box ružový malý K018
16.90 €
JA0434
Jabadabado Úložný box sivý malý K017
16.90 €
JA0345
Jabadabado Úložný kôš zajačik K022
21.90 €
JA0949
Jabadabado Úložný box Macko malý K016
17 €
JA07811
Jabadabado Úložný kôš macko K021
21.90 €
JA0934
Jabadabado Úložný box Zajačik malý K015
17 €
JA0989
Úložný box na hračky chlapčenský svet MIM022
Vankúš Cloud horčicový
35 €
LC060
Úložný kôš na hračky Bambi olivová
21.20 €
PA023
Úložný kôš na hračky MimiNu Pivonka Mätová MIM1002
Úložný kôš na hračky MimiNu Sarenka Ružová MIM1001
Úložný kôš na hračky MimiNu Medvedík Lulu MIM1000
Hore
Ďalšie produkty

Pripravte svojim deťom funkčný priestor tak, aby sa mohli rozvíjať. Úložný box je v každom detskom kráľovstve doslova nevyhnutnosťou. Ide nielen o praktickú záležitosť ale i dekoratívnu. Pomáha udrživať poriadok v detskej izbe a deti majú väčší prehľad v hračkách. 

Koše či boxy na hračky sa nestratia v žiadnej detskej izbičke. Deti majú spravidla veľa hračiek, v ktorých sa ťažko udržuje poriadok. A práve úložné boxy na hračky vám umožnia skladovať poklady vašich ratolestí organizovane a úhľadne. Ponuka je v súčasnej dobe veľmi bohatá, takže jednoducho vyberiete taký úložný box na hračky, ktorý do vášho interiéru dokonale zapadne.

  • Šetria miesto v detskej izbe.
  • Umožňujú prehľadne skladovať hračky.
  • Učia deti poriadku a organizácii.
  • K dispozícii v mnohých veľkostiach.

Úložné boxy na hračky sú jednoznačne najobľúbenejším typom. Sú veľmi odolné, je možné ich ukladať aj do skríň a pojmú veľké množstvo vecí. Koše na hračky sú v ponuke v mnohých veľkostiach a dizajnoch. 

 

Aby vám detský úložný box na hračky dobre slúžil, mal by byť vyrobený z odolného materiálu. Pri výbere boxu podľa materiálu zohľadnite, aké hračky v ňom budete skladovať. S akými materiálmi sa najčastejšie stretnete?

  • Plastový box na hračky je najodolnejším variantom. Tieto boxy sa hodia aj na skladovanie ťažších hračiek, ľahko sa udržujú v čistote a často sú opatrené kolieskami, držadlami či vekom.
  • Textilný box na hračky sa hodí na uloženie ľahších hračiek, ako sú plyšové hračky či figúrky. Prípadne ale môže byť spevnený kartónom. Látkové sú často aj úložné koše na hračky.
  • Drevené boxy na hračky potešia jedinečným dizajnom a vysokou odolnosťou. Sú vhodné aj na skladovanie ťažkých hračiek a skvele zapadnú do interiéru.