Úložný priestor pre deti

Najpredávanejšie

19 položiek celkom
Jabadabado Úložný box ružový malý K018
16.90 €
JA0434
Jabadabado Úložný box sivý malý K017
16.90 €
JA0345
Jabadabado Úložný kôš zajačik K022
21.90 €
JA0949
Jabadabado Úložný box Macko malý K016
17 €
JA07811
Jabadabado Úložný kôš macko K021
21.90 €
JA0934
Jabadabado Úložný box Zajačik malý K015
17 €
JA0989
Úložný kôš na hračky Bambi olivová
21.20 €
PA023
Úložný kôš na hračky MimiNu Sarenka Ružová MIM1001
Úložný kôš na hračky MimiNu Medvedík Lulu MIM1000
Obojstranný kôš na hračky Bambi Sivý
21.20 €
PA777
Úložný horčicový kôš na hračky Musztard World SO098
Úložný sivý kôš na hračky Grey World
19.20 €
SO097
Hore
Ďalšie produkty

Pripravte svojim deťom funkčný priestor tak, aby sa mohli rozvíjať. Úložný box je v každom detskom kráľovstve doslova nevyhnutnosťou. Ide nielen o praktickú záležitosť ale i dekoratívnu. Pomáha udrživať poriadok v detskej izbe a deti majú väčší prehľad v hračkách. 

Koše či boxy na hračky sa nestratia v žiadnej detskej izbičke. Deti majú spravidla veľa hračiek, v ktorých sa ťažko udržuje poriadok. A práve úložné boxy na hračky vám umožnia skladovať poklady vašich ratolestí organizovane a úhľadne. Ponuka je v súčasnej dobe veľmi bohatá, takže jednoducho vyberiete taký úložný box na hračky, ktorý do vášho interiéru dokonale zapadne.

  • Šetria miesto v detskej izbe.
  • Umožňujú prehľadne skladovať hračky.
  • Učia deti poriadku a organizácii.
  • K dispozícii v mnohých veľkostiach.

Úložné boxy na hračky sú jednoznačne najobľúbenejším typom. Sú veľmi odolné, je možné ich ukladať aj do skríň a pojmú veľké množstvo vecí. Koše na hračky sú v ponuke v mnohých veľkostiach a dizajnoch. 

 

Aby vám detský úložný box na hračky dobre slúžil, mal by byť vyrobený z odolného materiálu. Pri výbere boxu podľa materiálu zohľadnite, aké hračky v ňom budete skladovať. S akými materiálmi sa najčastejšie stretnete?

  • Plastový box na hračky je najodolnejším variantom. Tieto boxy sa hodia aj na skladovanie ťažších hračiek, ľahko sa udržujú v čistote a často sú opatrené kolieskami, držadlami či vekom.
  • Textilný box na hračky sa hodí na uloženie ľahších hračiek, ako sú plyšové hračky či figúrky. Prípadne ale môže byť spevnený kartónom. Látkové sú často aj úložné koše na hračky.
  • Drevené boxy na hračky potešia jedinečným dizajnom a vysokou odolnosťou. Sú vhodné aj na skladovanie ťažkých hračiek a skvele zapadnú do interiéru.