15 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Detské postele pre malých aj veľkých

Či už máte doma malého predškoláka či staršieho študenta u nás nájdete kvalitné detské postele. Väčšina našich postelí tvorí masívne drevo čím sa stávajú pevnejšie a udržateľnejšie. 

Fukčné praktické detské postele pre deti

Na mombi.sk nájdete praktické postele pre vaše deti. Deti neustále rastú a vývija sa rýchlosť blesku, preto bezpečný a funkčný nábytok do detskej izby bude pre nich veľmi potrebný. Neodmysliteľnou súčasťou je kvalitná detská posteľ, ktorá má zabezpečiť kvalitný spánok. Nesmieme zabúdať aj na výber kvalitného matraca, ktorý sa spája so zdravým spánkom. Pre deti ktoré majú nepokojný spánok ale menšie deti sa odporúčajú detská posteľ so zábranou. Zábrana zabráni pred nechceným pádom z postele.

V ponuke nájdete detské domčekové postele, detská posteľ so zábranou, detská posteľ s prísteľkou

Postele z masívu sú obľúbené predovšetkým kvôli materiálu, ktorý je zárukou pevnej a odolnej konštrukcie. Taktiež praktickým riešením sú aj úložné priestory, ktoré sa využívajú na uskladnenie paplóna či vankúša alebo na ukladenie hračiek.

Dajte deťom si vybrať vlastnú posteľ 

Prihliadate na potreby vášho dieťa? Staršie deti v školskom veku majú svoj vlastný názor a vkus. Spýtajte sa ich akú izbu si predstavujú a akú farbu obľubujú. Ak nemáte v izbičke miesta nazvyše, zvoľte multifunkčnú či rastúcu posteľ.

Domčekové postele sa tešia čoraz väčšej obľube

Stavanie bunkrov, skrýš či domčekov je pre dieťa najobľúbenejšou činnosťou aj niekoľkokrát denne. Domčekové postele častokrát motivujú dieťaťu k tvorivej hre a rozvíjajú predstavivosť či fantáziu. Domčekovú posteľ častokrát využijú k hre na pirátov či ako hrad pre princezné.