125 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Poradíme vám pri výbere správneho detského nábytku

Máte doma malé bábätko či staršieeho študenta? U nás nájdete nábytok ideálny pre každé obdobie dieťaťa. Ako predajca nábytku chceme, aby naše moderné produkty spájali najvyššiu kvalitu materiálov s výnimočným dizajnom a funkčnosťou. Vďaka kvalitným materiálom získava nielen detská izba, obývačka či spálňa štýl a funkčnosť. Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom toho správneho kusu nábytku a jeho rozmerov

Prostredie pôsobí

Podľa M.Montessori čím je prostredie v ktorom vyrastá silnejšie, tým viac pôsobí. Preto je dôležité do detskej izby vybrať správny odtieň farby stien, kvalitný nábytok, doplnky, ktoré bude vaše dieťa milovať.

Sofistikovaná detská izba pre malých i väčších

Detský nábytok bude s vašim dieťaťom stále a bude ho sprevádzať od narodenia až po dospelosť. Investovanie do detského kvalitného nábytku je tou správnou voľbou a preto niektorí rodičia sa začnú pozerať aj po rastúcemu nábytku.

Rastúci nábytok

Poznáte rastúci nábytok? Možno vzbudí vás dojem drahého nábytku, avšak opak je pravdou. Rastúci nábytok využije vaše dieťa niekoľko etáp vývinu a v konečnom dôsledku, keby ste si to vypočítali čas verzus peniaze = je rastúči nábytok šetrný k prostrediu a času, a lacnejší. U nás nájdete detské postieľky, detské postele, detské regály, detské stoly a poličky do detskej izby. V ponuke nájdete detska postel 140, detska postel 160, detska postel 180, detska postel 200x90.

Vyberanie nábytku môže časovo zabrať, avšak vám vydržá niekoľko rokov. Preto trpezlivo vyberajte, a hlavne odporúčame rastúci nábytok, ktorý môže byť aktuálny aj po dlhšiu dobu. Rovnako nezabudnite aj na moderné doplnky do interiéru, dekorácie pre zútulnenie detskej izbičky. 

Nábytok pre deti by mal byť za každých okolnosní kvalitný, dostatočne pevný a odolný. Možno sa začnete aj obzerať po nábytku s nejakým motívom obľubeným vášho dieťa, avšak deti v svojom útlom veku pomerne často striedajú svojich obľúbených hrdinov či oblasti záujmu, a tak je dôležité sa neupierať na jeden motív ale, aby bola izba multifunkčná, ak teda nechcete investovať do novej detskej izby každý rok. Pouvažujte aj nad tým, či nie je vhodné zvoliť aj neutrálnejšie farby detskej izby či detského nábytku. 

Multifunkčné zázemie dieťaťa

Základy pre budúci živoť vašich detí kladieme už od maličky ako rodičia. Funkčný priestor v detskej izbe je jeho súčasťou, čím vytvárate miesto určené pre vaše deti, ktoré ich bude podnecovať ku kadečomu. Vytvorte im preto izbu, v ktorom budú vyrastať šťastne a v bezpečí, v obklopení krásou prírodneho materiálu. Pretože ako M.Montessori hovorí, že veci, ktoré vaše dieťa vidí, nie sú len zapamätateľné ale tvoria súčasť duše dieťaťa. 

Detské postele 

Vedeli ste o tom, že deti potrebujú veľa spánku, dokonca o veľa viac ako dospelí? V tomto podstatnú a zároveň "kľúčovú úlohu" zohráva vhodná detská posteľ pre vaše dieťa. Doprajte si čas a priestor, a starostlivo a vhodne vyberte vhodnú posteľ a kvalitný matrac, čím zabezpečite nerušený spánok. Detská posteľ z masívneho dreva poskytuje dokonalé pohodlie, pevnosť. 

Komody či detská skriňa

Máte dostatok úložného priestoru? Vyberte správnu komodu či detskú skriňu, ktorá zapadne do vášho priestoru. Ak máte naopak, menej miesta, odporúčame miesto prebaľovacej komody využiť potenciál prebaľovacieho pultu. A naopak, miesto obyčajnej skrine, zase zvoľte šatníkovú variantu.