25 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Detské obliečky pre vaše deti

Každá perina či detský vankúš si zaslúži to najlepšie, rovnako ako aj vaše dieťa. A to sa týka nielen nábytku, ale aj doplnkov do detskej izby.

Ak ste si vybrali u nás postieľku alebo detskú posteľ pre vaše dieťa, v ponuke nájdete štýlové moderné doplnky, ktoré z izbičky dotvoria prenádherné miesto na vyrastanie dieťaťa. Ak má vaše dieťa posteľ bez oľúbeného detského vzoru, tak najkrajším doplnkom, vyčarujúc úsmev na perách sú detské obliečky.

Nájdete u nás rôzne dizajny rôznych rozmeroch: detské obliečky do postielky 120x90, detské obliečky 135x100, detské obliečky 140x200.

 

Detské obliečky do postieľky aj postele

U nás nájdete skvelý výber pre škôlkarov a tínedžerov, vďaka tým sa môže dieťa cítiť výborne vo svojej posteli. Obliečky sú vyrobené z kvalitných, ktoré zabezpečujú bezpečnostné štandardy.

V ríši snov

Bábätko vznášajúc sa v krajine rozprávkových snov, potrebuje jemné a bezpečné teplo. Naše posteľné súpravy 120×90 do postieľky sú venované všetkým malým slečnám a odvážnym námorníkom, ktorí odvážne siahajú do nekonečných krajín svojich snov. Vo chvíľach oddychu môžu nájsť farebné, pokojné útočisko maľované očami detských rozprávok.