Mantinel do postieľky

Najpredávanejšie

48 položiek celkom
Mantinel do detskej postieľky MimiNU - ZOO Design MIM9591
Mantinel Royal bežový MIM044
Mantinel do detskej postieľky SROKA béžový 1
27 €
SB0087
Mantinel do postieľky Retro boys world Dots 3
28.50 €
DML051
Mantinel do postieľky 210 x 30cm MimiNu Royal sivá
27 €
MIM055
Mantinel do postieľky Líšky
21.50 €
PA022
Mantinel do postieľky SROKA Balóniky
25 €
SB090
Mantinel do postieľky Bialoba Medvede Dots
27 €
SB018
Mantinel do detskej postieľky SROKA Dúhy
27 €
SB024
Hore
Ďalšie produkty

Mantinely poskytujú bábätku navodia pocit bezpečia a ochrany akej prežívalo v brušku u mamičky. Rodičom poskytnú záruku kvalitnej starostlivosti pri spánku bábätka, aby sa nezachýtavalo medzi priečkami. Sú populárne pre svoje multifunkčné využitie a zároveň poskytujú záruku kvalitnej starostlivosti počas spánku. Mantinel spĺňa aj dekoračnú funkciu, čím postieľku zútulni a príchod bábätka oživí. Môžete si vybrať z rôznych farieb podľa vkusu alebo ho doladiť k dekoračným vankúšikom. Moderne vynikne aj s doladeným baldachýnom. Mantinel navyše ochráni pred bolestivými nárazami a vytvorí bezpečný priestor pre spánok v detskej postielke.

Bezpečnosť však na prvom mieste

Je odporúčané lekármi, aby dieťa spalo na chrbte, pretože sa lepšie vývija chrbtica a je tak v jednej rovine. Avšak je potrebné aj dieťa polohovať na bok, predísť tak uuduseniu či syndrómu náhleho úmrtia novorodenca. Preto hniezda pre deti sú obľúbené, aby sa bábätko neprevaľovalo na bruško. 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie