333 položiek celkom
Plachta do mojžišového koša - Teddy bear JO0493
Spací vak Jollein Teddy Bear 70cm
40 €
JO04311
Spací vak Jollein Teddy Bear 70cm
36 €
JO10350
Spací vak Jollein Teddy Bear 70cm
33 €
JO67012
Deka / Fusak do autosedačky Boucle Naturel jollein
Novinka
JO67011
Chránič na bariéru na posteľ SROKA Dúhy obojstranný 2 SB10254
Deka : Fusak do autosedačky Boucle Biscuit jollein JO10323
Deka do autosedačky Zajačiky Belisa
45 €
BEL0435
Deka do autosedačky Teddy
Novinka
45 €
BEL0P02-0659
Deka do autosedačky Night garden
45 €
BEL0433
Deka do autosedačky Kolibríky
45 €
BEL0432
Hore
Ďalšie produkty

Detské lôžkoviny - výbavička do detskej postele či postieľky 

Detské lôžkoviny sú základnou neodmysliteľnou výbavou ak sa obzeráte po nejakej detskej postieľke či posteli. Medzi lôžkoviny z nášho eshopu MOMBI patria detské plachty, detské matrace, obliečky, detské periny či prikrávky. Najobľúbenejším materiálom je bavlna, bambus či dokonca ľan. Taktiež je dobré si premyslieť aj ostatné komponenty k doladeniu z rady detských lôžkovín.

Všetky naše detské lôžkoviny sú vyrábané s LÁSKOU pre deti - najmenších novorodencov a batoľatá aj starších predškolákov - všetky vankúše, paplóny a chrániče, ktoré pripravíme, vytvoria v detskej izbe nevšednú atmosféru, ktorá umožňuje snívať ich najtajnejšie a najkrajšie sny. Veríme, že kvalitný spánok je zárukou pohody na celý deň – pre dieťa aj jeho rodičov.
Detský úsmev je  predsa tá najlepšia odmena . Snažíme sa, aby naše detské obliečky boli z čo najkvalitnejších materiálov. Veríme tiež, že deti budú mať z našich obliečok radosť - ich jemnosť a pestré farby. V našej ponuke nájdete obliečky do postieľok 120x60cm 140x70cm a do postelí 160x80, 180x80.
 
Lôžkoviny do chlapčenskej a dievčenskej izby
 
Vďaka množstvu prevedení tu nájdete obliečky pre vášho syna a dcéru. Naša ponuka je naozaj pestrá a nájdete aj z rôznych materiálov bambusu bavlny, ľanu viskózy a taktiež s rozprávkovými postavičkami či zaujímavými modernými vzormi - každá mamička a otecko si u nás nájdu obliečky, detské plachty do detskej izby, ktoré si obľúbia ona aj ich deti. 

 

Detské vankúše, detské plachty či periny

Celkový dojem postieľky či postele vytvoria správne doladené prikrývky, perinky či detské vankúšiky. Pre novorodencov či dojčatá odporúčame klinový vankúš alebo vankúš proti preležaniu hlavičky.

Či je vhodný klinový vankúš pre dieťa? Dozviete sa v najnovšom článku:

https://www.bonybon.sk/blog/je-klinovy-vankusik-vhodny-pre-novorodenca/

Taktiež v našej ponuke nájdete aj dekoračné vankúšiky v tvare líštičky, obláčika či jednorožca. Celkovú atmosféru interiéru môže dotvoriť baldachýny, ktoré môžete doladiť k vankúšikom. 

Taktiež je dôležitý správny výber posteľnej bielizne - plácht či detských obliečok. Kvalitná bavlna je najvhodnejšie pre citlivú detskú pokožku. 

Zvoliť si môžete dizajnovo nápadnejšie motívy alebo staviť na nadčasovo neutrálnejšie farby. Veľkosť prikrývky i vankúša prispôsobte nielen veľkosti dieťaťa, ale myslite predovšetkým na rozmery postieľky. 

Detská deka zahreje dieťatko či bábätko 

U nás najdete bambusové, bavlnené či merino deky. Aká ma byť detská deka? Skvelá deka je taká, ktorá poskytne dostatok tepla, či už spinká alebo objavuje svet v kočíku.