27 položiek celkom
Jollein Zimný fusak Buggy Biscuit
79.99 €
JO093934
Jollein Zimný fusak Buggy Grey 01
79.99 €
JO093933
Zaffiro fusak Grow Up 4.0 PREMIUM VLNA honey 2
129 €
ZF10533
Zaffiro fusak iGrow 2.0 WOOL PREMIUM BLOOM
88 €
ZA9102
Zaffiro zimný fusak Frosto - Melange grey
75 €
ZA93930
Deka / Fusak do autosedačky Boucle Naturel jollein
Novinka
JO67011
Deka : Fusak do autosedačky Boucle Biscuit jollein JO10323
Zaffiro fusak iGrow 2.0 WOOL PREMIUM Organic GREY
87 €
ZA0331
Zaffiro fusak iGrow 2.0 WOOL PREMIUM Organic Camel
87 €
ZA01018
Zaffiro zimný vlnený fusak S20+ iGROW sivý 5 ZA058
Hore
Ďalšie produkty

Narodilo sa Vám dieťatko a vonku je chladno? V tom prípade určite siahnite po hrejivom fusaku napríklad aj z nášho e-shopu! U nás kúpite kvalitné zimné fusaky, vhodné do dažďa, vetra i snehu. Určené do vajíčka, klasické ale i rastúce, ktoré budete využívať niekoľko rokov. V našej ponuke nájdete kvalitné fusaky s otvormi pre bezpečnostné pásy a popruhy a tak ich pevne pripevníte do vajčíka, autosedačky, kočíka či sánok bez toho, aby ste túto hrubú vrstvu oblečenia museli dieťatku počas prevozu zobliekať. 

Fusaky pre bábätká bohato využijete aj počas kočíkovania v zimných mesiacoch. Po príchode do teplej miestnosti ho stačí ako jeden celistvý kus rozopnúť a hravo vyzliecť dieťatko do primeranej vrstvy oblečenia.

V súčasnosti máte na výber z viacerých typov fusakov. Nie každý fusak sa hodí do mínusových teplôt či na jesennú prechádzku, záleží aj na tvare a type kočíka, do ktorého plánujete fusak umiestniť a tiež treba prihliadať aj na materiál fusaku.

 Je niekoľko kritérií, ktoré by mal dobrý fusak spĺňať. Fusak pre vaše bábätko by mal byť:

  • pohodlný,
  • vodeodolný a vetruodolný
  • jednoduchý na údržbu a čistenie,
  • multifunkčný – využiteľný v kočíku, autosedačke aj sánkach,
  • z kvalitných materiálov,
  • priedušný.

Aký materiál fusaku zvoliť?

Nedá sa povedať, že by bol jeden materiál výrazne lepší ako druhý a pravdepodobne aj tak rozhodnú preferencie a finančné možnosti rodičov. Niektorí uprednostňujú čisto prírodné materiály, iní zase kvalitné umelé materiály. Vo všeobecnosti by sa dalo povedať, že ak žijete na južnom Slovensku, vhodným materiálom fusaku pre vaše dieťatko bude kombinácia syntetických látok (napr. polyester) a fleecu, ktorý bude vo vnútri vaše dieťatko zohrievať. Do horského prostredia a skutočne chladnej zimy by sme vám zase odporúčali napr. fusaky s výplňou z ovčej vlny. 

 

Nepodceňte správnu veľkosť

Všetci dobre vieme, že bábätká rastú ako z vody. Úlohou fusaku je však nielen to, aby im v chladnejšom počasí nebolo zima, ale aj to, aby sa v ňom cítili pohodlne. Pohodlie závisí aj od toho, akú veľkosť fusaku zvolíte. Nezabúdajte, že fusak nemôže byť vášmu drobčekovi tesný, musí sa v ňom vedieť aj poriadne natiahnuť a fusak musí byť pripravený aj na to, že vaše bábätko bude už o pár mesiacov o čosi väčšie.

Preto sú častou voľbou mamičiek fusaky s predĺženou veľkosťou tzv. rastúce fusaky s odopínacím predným dielom. Ten môžete v lete či v teplejších jesenných dňoch odopnúť a dieťatko si môže v kočíku stále urobiť dokonalé pohodlie.

 No a pokiaľ ide o farbu a vzor, to už je skutočne len na vkuse mamičky. :) Dôležité je, aby bol fusak praktický, dal sa využiť nielen v kočíku, ale aj v autosedačke, dostatočne veľký, nech vám vydrží aj do budúcej zimy a aby dieťatko udržiaval v teple.

 

Ak práve hľadáte kvalitné fusaky, môžete nazrieť aj do našej ponuky, kde nájdete široký výber klasických aj rastúcich fusakov. Okrem toho myslíme aj na rodičov, aby sa pri dlhých prechádzkach cítli pohodlne a bolo im teplo. Preto v našej ponuke nájdete i rukávniky na kočík, ktoré môžete krásne zladiť s fusakom.