31 položiek celkom
Detská biela postieľka Moderna 120x60
177 €
WD013
Detská postieľka Royal 120x60 Limited rôzne prevedenia 01
188 €
WD4071
Detská postieľka Classic 120x60 00
177 €
WD098
SnímDetská postieľka Nostalgia 120x60 023
249 €
WD076
Detská postieľka Prestige 120x60
205 €
WD018
Detská postieľka Nobleo Vintage 120x60 0
230 €
WD016
Detská postieľka Nobleo biela 120x60 0
210 €
WD015
Detská postieľka Melisea 120x60 0 WD014
Detská postieľka Stars Grey 120x60 0
155 €
WD011
Hore
Ďalšie produkty

Každý detská postieľka pre bábätko musí byť v prvom rade bezpečná, aby bol zaručený plnohodnotný spánok. Poradíme a pomôžeme vám v našom prehľade, ktorý vám pomôže zvoliť si tú správnu, ideálnu pre vašu detskú izbičku.
Detské postieľky majú priniesť kvalitný spánok tých najmenších pri dodržiavaní zásad bezpečnosti a pohodlie pre budúce mamičky. Postieľky poslúžia od narodenia a určite ich využijete do jedného roka. Neskôr to všetko záleží od vývoja dieťaťa.

Aká detská postieľka je bezpečná?
Každá detská postieľka musí prejsť cez prísne opatrenia a testy. Preto je potrebné: Každá postieľka má kompatibilný kvalitný rošt, avšak matrace nie sú súčasťou našich postieľok. Nakoľko častokrát pri postieľkach (kde je zadarmo) matrac často nespĺňal požiadavky. Preto sme ponechali výber matraca na rodičov.

Rastúce detské postieľky

U nás v ponuke nájdete aj rastúce postieľky, ktoré porastú s vašim dieťaťom a tak predíte meneniu postieľok až do 3-4 rokov. Tieto postieľky sú najobľúbenejšou voľbou rodičov

 

Správne voľba uľahčí život novopečeným rodičom 
Postieľka by mala byť bezpečná, a čo najpohodlnejšia a pre mamičku čo najpraktickejšia. Medzi šikovné vychytávky patria nasledujúce konštrukčné varianty:

Regulácia roštu -  postieľku viete regulovať do niekoľkých polôh. V súčasnosti, všetky postieľky disponujú takouto možnosťou. Bežne postieľky ponúkajú tri polohy výškového nastavenia: prvá, keď dieťa len leží, druhá pre batoľa a tretia, keď je dieťa schopné sa v postieľke postaviť.


Polohovanie bočnice - uľahčia  život pri vyberaní či ukladaní bábätka. Sťahovacá bok pomáha aj mamičkám s bolestivou ranou po náročnom cisárskom reze.

Vyberateľné priečky - slúžia na to, aby si väčšie dieťa mohlo vyliezť z postieľky samostatne. Klasicky sú to dve -tri priečky a dieťa sa tak bezpečne dostane z postieľky aj do nej.


Úložný priestor - plní podobu vyťahovacieho šuflíka pod postieľkou kdei si môžete naskladovať náhradné vankúšiky, perinky, deky, posteľné plachty, obliečky, hračky alebo napríklad pyžamká. 


Detské kolieska -  vhodný do obytného priestoru bez bariér. Bábätko si môžete umiestniť pri popoludňajšom odpočinku kamkoľvek. U nás nájdete bezpečnostné kolieska s AT systémom brzdy.

V ponuke nájdete: 

detska postielka

rastuca postielka

postielka pre babatko

postielka k posteli