8 položiek celkom

Detské periny, perinky a sety do postele

Okrem detskej postele potrebuje dieťa aj detskú perinu a vankúš pre zdravý a ničim nerušený spánok. 

Perinky a vankúše sú vyrobené z antialergických materiálov zabraňujú vzniku roztočov, plesní a množeniu baktérií. Potrebné je aj správna starotlivosť a pranie.

Perinky pre chlapcov aj dievčatá alebo unisexx

V ponuke nájdete rôzne sety pre detskú postieľku či posteľ v rozmeroch: 135x100,120x90 alebo 140x200. Chlapci majú radšej tmavé farby, vzory s obľúbeným hrdinom či nejakým dopravným prostriedkom. Dievčatá zas preferujú pastelové princeznovské farby s princeznami či vankúše s volánmi.

Lôžkoviny sú súčasťou každej detskej izby. Preto sme pripravili aj kvalitnú bielizeň ako detské plachty, deky a prikrývky.

S peknými doladenými obliečkami bude každá detská posteľ vyzerať moderne a útulne. Vaša ratolesť sa bude tešiť do postele a chcieť spať samo.

Bambusové periny pre deti

S peknými doladenými obliečkami to ide ľahšie. Avšak, videli ste našu kolekciu bambusových perin? Bambusová látka patrí medzi najlepšie látky na výrobu posteľnej bielizne. Bambusové periny či obliečky sa vďaka svojej hypoalergénnosti a priedušnosti výborne hodia aj pre deti trpiacich kožnými alergiami. Je dobrou voľbou aj pri nadmernom potení. Bábätká ocenia jemnosť a nevystavujeme ich odreninám a škodlivosti iných látok. Bambusové obliečky sú dostupné vo veľkostiach, prispôsobených veku vášho dieťatka.

Bambusové obliečky pre dojčatá a novorodencov je obliečka 60x80 s výplňou primeranou ročnému obdobiu. Perfektne sa hodí ku kočíku, košíku Moses alebo kolíske.
Bambusová obliečka do postieľky je obliečka 80x100 s výplňou primeranou ročnému obdobiu. Veľkosť sadne každému nosiču, ale môže byť príliš malá na menšie kočíky alebo kolísky.

Bambusové obliečky 100x135 sú obliečky v rozmere 100x135 s výplňou vhodnou na sezónu. Veľkosť sa perfektne hodí do detskej postieľky a cestovnej postieľky.