MoMi NAS detské odrážadlo - BLACK

Kód: MO008
42.90 € 35.75 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásne dizajnové detké odrážadlo v čiernom prevedení, ktoré sa vyznačuje nízkou hmotnosťu a poskytnutím pohodlia pri odrážaní, vďaka kvalitným veľkým kolesám EVA. Odrážadlo tak ponúka malým športovcom vysokú úroveň pohodlia, bezpečnosti a zábavy. Súčasťou odrážadla je aj popruh na rameno, pre ľahšie prenášanie rodičom a zvonček. Hmotnosť odrážadla je len 2,5 kg!

Kolesá na odrážadle sú vyrobené z pamäťovej peny EVA, čo znamená, že prípadne diery po kamienkoch sa po čase zocelia. Sú tiché, takže nehrkajú a čo je najdôležitejšie - nedostanete defekt. Nie je nič horšie ako vysvetlovať natešenému dieťaťu, že sa nemôže ďalej voziť, lebo má defekt. Hlavne, ak ste niekde 10 km od domu. 
Okrem toho má odrážadlo nastaviteľné riadidlá a sedlo, čo znamená, že ho môžete prisposobiť vyške dieťaťa. Sedlo nastavíte mihnutím oka, bez použitia náradia, vďaka systému Quick Release.

Hlavnou výhodou odrážadla je nepochybne to, že si na ňom deti precvičujú hrubú motoriku a naučia sa udržiavať rovnováhu. Vďaka čomu sa dieťa neskor nemá problém prejsť na klasický bicykel s pedálmi bez pomocných koliesok. Deti sú na odrážadle rýchlejšie a vytrvalejšie. Vďaka nízkej hmotnosti nie je problém pribaliť si odrážadlo do auta a podniknúť s deťmi aj dlhšie rodinné výlety v náročnejších terénoch.


 ✎ TECHNICKÉ ÚDAJE A ROZMERY

Hmotnosť: 2,5 kg
Materiál rámu: oceľ
Kolesa: 12", vyrobené z pamäťovej peny EVA
Maximálna nosnosť odrážadla: 25 kg
Výška dieťaťa: 92 - 110 cm
Regulovanie výšky sedadla: áno (system Quick Release)
Regulovanie výšky volantu: áno
Zvonček: áno
Popruh na rameno: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: