Vianočné tipy na zmysuplné darčeky

Nelámte si viac hlavu nad darčekmi!
 
Vyberanie vianočných darčekov nie je vôbec jednoduchá úloha. Radi by ste tento rok prekvapili niečim výnimočným? V tomto sprievodcovi Vám ukážeme ako vybrať originálne kúsky, ktoré budú stáť zato.
 
 
 
 
Bazén, ktorému ani počasie nepokazí radosť z kúpania
 
Bazén s guličkami, v ktorom sa môžete zábavať bez ohľadu na počasie. Vonku môže snežiť, pršať, ale nič neprekazí radosť z hry v bazéne s loptičkami. Bazénik bude skvelou voľbou, pôsobí relaxačne.  
 
bazén s loptičkami
 
Stavte na klasiku v modernom dizajne
 
Drevené hračky sú zaručenou klasikou, ktorá poteší a vydržia Vám navyše od plastových o mnoho dlhšie. V mombi nájdete krásne pastelové hračky, ktoré vyniknú aj ako dopnky do izbičky. V ponuke nájdete: detské kocky, sada s náradím, interaktívne kocky, skladacie dúhy a mnoho iného. 
 
Kocka Activity Cube
 
Dobrodružné teepee ocení každý
 
Za dobrodružstvom netreba chodiť ďaleko. Jedno, môžete zažiť v kútiku detskej izby. Naše teepee stany sú navyše s patentovaným stabilizátorom, ktorý zabezpečí stabilnosť konštrukcie oproti iným bežne dostupným teepee stanom na trhu. 
 
 
 
 
teepee
 
Praktický darček nie je nikdy nevýhodou
Vianočné darčeky je potrebné nakupovať, ako už vieme s rozumom. Nie je dôležitá kvantita, ale správny výber darčekov. Detská lampička je vďačným darčekom, preto slúži nielen pre radosť, ale aj ako krásny doplnok do izbičky. V ponuke nájdete uspávacie lampičky alebo lampičky pre staršie detičky. 
 
 
Detská lampa Oblak - zelená s vypínačom
 
 
 
 
 
 
 
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie