Šumiaci a hrajúci uspávačik LULU Líška

Kód: MOM029
24.50 € 20.42 € bez DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
18.10.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte doma bábätko, ktoré nosite, hojdáte, spievate uspávanky a nie a nie zaspať? Predstavujeme Vám najlepšieho pomocníka pri uspávaní bábätiek - šumiacu a hrajúcu líšku Lulu.

V čom je tento uspávačik výnimočný? Poďme na to, predstavíme si ho: 

Vydáva biely šum, čo je jeden typ akustického hluku s rovnomernou intenzitou. V praxi biely šum maskuje určité zvuky v prostredí, ako napríklad rozprávanie alebo štekot psa, ktoré sťažujú zaspávanie alebo prebúdzanie dieťaťa zo spánku. Najmä novorodenci zaspávajú v prítomnosti bieleho šumu rýchlejšie a spia pokojnejšie. Ružový šum - je prirodzený hluk nízkej a rôznej frekvencie, ktorý pripomína podmienky, ktoré malo bábätko v maminom brušku. Sú to zvuky napodobňujúce tlkot srdca, dýchanie, prietok krvi, zvuky z prostredia tlmené plodovými vodami. Ružový šum umožňuje bábätku vrátiť sa tam, kde mu bolo najlepšie – do maminho bruška. Preto sa zvyšuje jeho pocit bezpečia, čo má pozitívny vplyv na spánok.
Okrem upokojujúcich zvukov hrá aj jemné, hojdacie melódie na spánok. Je skvelým pomocníkom pri zaspávaní nielen bábätkám, ale aj trošku väčším deťom.

✔️Hudba a hluk majú miernu hlasitosť, bezpečné pre dieťa. Hlasitosť zvuku MoMi LULU je len 55 dB, menej ako u iných podobných hračiek.
✔️MoMi LULU má líčka s farebnými svetielkami. Svetlo je mäkké a preto bezpečné pre oči. LED diódy upútajú pozornosť dieťaťa a navyše pre tých najmenších, ktorí nemajú radi úplnú tmu, poslúžia ako nočné lampičky.
✔️Nožičky MoMi LULU sú vyrobené z materiálu, ktorý je pre dieťa bezpečný a pôsobí ako hryzátka. Poskytnú teda vášmu drobcovi úľavu pri prerezávaní zúbkov a uspokoja potrebu skúmať okolie tým, že mu všetko vložia do úst?
✔️Zmyslové ušká MoMi LULU šuštia, čo sa dieťatku určite zapáči - bude ho to stimulovať k hre a objavovaniu zvukov.

 

✎ TECHNICKÉ ÚDAJE A ROZMERY

Funkcie uspávačika:
- Rôzne zvuky: biely šum, ružový šum, tlkot srdca, melódie
- Hlasitosť 55 dB bezpečná pre deti
- Automatické vypnutie po 30 minútach
- Senzorické, šuštiace uši
- Nohy - hryzadlá
- LED svetielka v lícach

Súčasťou uspávačika je univerzálny držiak na zavesenie
Napájanie 2x AAA 1,5V batériami
Rozmery uspávačika nájdete v galérií


 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: