MoMi NAS detské odrážadlo - PINK

Kód: MO007
42.90 € 35.75 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Detské odrážadlo v ružovo-bielom prevedení, ktoré disponuje popruhom na rameno, pre ľahšie prenášanie rodičom a zvončekom. Váži len 2,5 kg!

Okrem toho má odrážadlo nastaviteľné riadidlá a sedlo, čo znamená, že ho môžete prisposobiť vyške dieťaťa. Sedlo nastavíte mihnutím oka, bez použitia náradia, vďaka systému Quick ReleaseKolesá na odrážadle sú vyrobené z pamäťovej peny EVA, ako väčšina kolies na kvalitnejších kočíkoch. Pamäťová pena znamená, že prípadne diery po kamienkoch sa po čase zocelia. Sú tiché, takže nehrkajú a čo je najdôležitejšie - nedostanete defekt. 

Hlavnou výhodou odrážadla je nepochybne to, že si na ňom deti precvičujú hrubú motoriku a naučia sa udržiavať rovnováhu. Vďaka čomu sa dieťa neskor nemá problém prejsť na klasický bicykel s pedálmi bez pomocných koliesok. Deti sú na odrážadle rýchlejšie a vytrvalejšie. Je úplne bežné, že už ako dvojročné prejdú kilometre a môže si tak pomerne skoro vybudovať vzťah k cyklistike. Vďaka nízkej hmotnosti nie je problém pribaliť si odrážadlo do cyklovozíka a podniknúť s deťmi aj dlhšie rodinné výlety v náročnejších terénoch. ✎ TECHNICKÉ ÚDAJE A ROZMERY

Hmotnosť: 2,5 kg
Materiál rámu: oceľ
Kolesa: 12", vyrobené z pamäťovej peny EVA
Maximálna nosnosť odrážadla: 25 kg
Výška dieťaťa: 92 - 110 cm
Regulovanie výšky sedadla: áno (system Quick Release)
Regulovanie výšky volantu: áno
Zvonček: áno
Popruh na rameno: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: