Detský budík s lampou BUNNY - biely

Kód: RE10224
Novinka
39 € 32.50 € bez DPH
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
20.3.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Prekrásny detský budík s roztomilými zajačími uškami, ktorý bude ideálnym darčekom pre malého škôlkara či školáka. Budík a lampa v jednom pomáha rozvíjať zdravé návyky vstávania a zaspávania u detí a dospelých. Dokonale sa hodí do detskej izby aj ako krásna dekorácia. Svietidlo imituje intenzitu prirodzeného svetla východu a západu slnka.

Ráno, keď je čas vstávať, sa lampa 30 minút pred zvukovým alarmom jemne rozsvieti a svieti každou minútou intenzívnejšie a intenzívnejšie napodobňuje východ slnka, vďaka čomu vás jemne a prirodzene zobudí. Navyše pätnásť minút pred hlavným budíkom zaznie budík s 50% intenzitou, aby ešte viac stimuloval telo k prebudeniu. Večer, keď je čas ísť spať, sa lampa rozsvieti napodobňujúc západ slnka a asi na 30 minút sa intenzita svetla bude postupne znižovať. Pre tie deti, ktoré neradi zaspávajú bez svetla, je to ideálne riešenie. Iným poslúži ako signál, že je čas ísť spať.

Je to tiež šikovná nočná lampa, ktorá svieti svetlom v rôznych farbách. Jas je možné nastaviť podľa potrieb a prostredia. Lampa má funkciu snooze, pre tých odolnejších - stačí stlačiť tlačidlo opakovaného budenia a využiť dodatočný čas na spánok. Zobudí vás zvukom 5 melódií vrátane dvoch zvukov prírody. Je vybavená protišmykovými nožičkami, dotykovým ovládaním, digitálnym displejom s nastavením 12h / 24h. Lampa je vyrobená z materiálov príjemných na dotyk. Prešla sériou testov a spĺňa normy uvedené v certifikátoch CE a RoHS. Lampa musí byť trvalo pripojená k zdroju energie. 

 

✎ TECHNICKÉ ÚDAJE A ROZMERY

Materiál: Silikon I ABS
Farba: biela
Rozmer: 15x10x18 cm
Výkon: 7W

Balenie: Sada obsahuje budík, micro USB kábel a adaptér.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: