Antikolíková fľaša Avent 260ml - zvieratká

Kód: 1272/MOD MA0821/13 Zvoľte variant
Značka: Suunto
10.90 € 9.08 € bez DPH
1-3 týždne 1-3 týždne Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.3.2024 26.3.2024 Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovatívne fľaše AVENT majú jedinečný patentovaný silikónový cumlík s ventilom, čím vašie dieťa predchádza prehĺtnutiu vzduchu počas kŕmenia a znižuje sa tak pravdepodobnosť vzniku koliky. Cumlíka flaše so širším prevedením núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Umožnuje mu tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky. Navyše silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil, čím umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia a zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa môže piť súvisle bez prehĺtnutia vzduchu, pričom sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať.
Zvuk šumenia je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch spôsobuje bolestivú koliku a nafukovanie.

Tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie, pričom široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. Na fľaštičke nájdete aj priehľadnú presnú stupnicu, ktorá Vám pomôže určiť, koľko Vaše dieťa vypilo. Tesniace teleso vo vrchnáku tesne dolieha a tak nedochádza k vylievaniu obsahu.
Vo fľašiach na kŕmenie AVENT Klasik a Antikolik používajte jedine cumlíky AVENT Klasik. Aby technológia fľaše fungovala vždy správne, vždy sa uistite, či ste pred zostavením fľaše odstránili všetky nedostatky a zvyšky, ktoré sa mohli usadiť pri okraji fľaše.

Materiál: neobsahuje Bisphenol (0%BPA)
Vek: 0m +

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: